Resultaten halve finales bekend.

Resultaten halve finales bekend.

Italië heeft het 65e Eurovisiesongfestival gewonnen! Met dit nieuws werden ook de resultaten van de halve finales bekend gemaakt.

Eerste halve finale

De eerste halve finale van het 65e Eurovisiesongfestival is gewonnen door Malta, Destiny kreeg de meeste punten van de vakjury maar tweede bij de kijkers. Zij stemden Oekraïne naar de eerste plaats.

België eindigde op een negende plaats in totaal maar als het van de kijkers had afgehangen dan mochten we niet door naar de finale met een elfde plaats. De vakjury gaf België een zevende plaats.

LandArtiestNummerPtn VJPtn KijkTotaal
01. MaltaDestinyJe Me Casse174151325
02. OekraïneGo_AShum103164267
03. RuslandManizhaRussian Woman117108225
04. LitouwenThe RoopDiscoteque66137203
05. IsraëlEden AleneSet Me Free9993192
06. CyprusElena TsagrinouEl Diablo9278170
07. ZwedenTusseVoices9151142
08. AzerbeidzjanEfendiMata Hari4791138
09. BelgiëHooverphonicThe Wrong Place7047117
10. NoorwegenTIXFallen Angel3877115
11. KroatiëAlbina GrčićTick-Tock5753110
12. RoemeniëRoxenAmnesia582785
13. SloveniëAna SokličAmen36844
14. AustraliëMontaigneTechnicolour26228
15. Noord-MacedoniëVasil GarvanlievHere I Stand121123
16. IerlandLesley RoyMaps16420

Tweede halve finale

Bij de tweede halve finale lagen de verschillen tussen de kijkers en de vakjury ver uit elkaar. Terwijl de vakjury de meeste punten gaf aan IJsland en Zwitserland. Ging de kijker dan weer voor IJsland en Finland. Doordat Finland een lagere score kreeg van de vakjury strandde de groep op een vijfde plaats.

LandArtiestNummerPtn VJPtn KijkTotaal
01. ZwitserlandGjon’s TearsTout l’Univers156135291
02. IJslandDaði og Gagnamagnið10 Years140148288
03. BulgarijeVictoriaGrowing Up is Getting Old149101250
04. PortugalThe Black MambaLove Is on My Side128111239
05. FinlandBlind ChannelDark Side84150234
06. GriekenlandStefaniaLast Dance10480184
07. MoldaviëNatalia GordienkoSugar56123179
08. ServiëHurricaneLoco Loco5668124
09. San MarinoSenhit feat. Flo RidaAdrenalina7642118
10. AlbaniëAnxhela PeristeriKarma7438112
11. DenemarkenFyr & FlammeØve os på hinanden98089
12. OostenrijkVincent BuenoAmen531366
13. EstlandUku SuvisteThe Lucky One292958
14. PolenRafał BrzozowskiThe Ride181735
15. TsjechiëBenny CristoOmaga23023
16. GeorgiëTornike KipianiYou11516
17. LetlandSamanta TinaThe Moon Is Rising41014

Share

Geef een antwoord

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.