Junior Eurovision LIVE: de jurynamen

De EBU heeft zopas alle namen vrijgegeven van de juryleden. Deze personen hebben gisteren punten mogen geven op alle inzendingen, met uitzondering van hun eigen land.

Wit-Rusland
  • Tatsyana Yakusheva (Radio journalist)
  • Elena Atrashkevich (Componist)
  • ury Veshchuk (Componist/zanger)
  • Gennady Markevich (Componist)
  • Olga Ryzhikova (Componist/ zanger/ TV presentator)
  • Ilya Volkov (Kids jury)

Bulgarije
  • Daniela Stankova (Stem coach)
  • Haigashot Agasyan (Componist/zanger)
  • Snezhana Polihronova (artistic manager)
  • Rossalin Nakov (pianist)
  • Dorotea Petrova (Musicalster)
  • Daniela Ilieva (Kids jury)

San Marino
  • Fausto Giacomini (Leerkracht)
  • Lorena Chiarelli (Leerkracht)
  • Monica Moroni (Flute soloist)
  • Alessia Mangano (achtergrondzangers ESC2013)
  • Andrea Gattei (DJ)
  • Francesco Stefanelli (Kids jury)

Kroatiƫ
  • Dusko Mandic (Music producent)
  • Iva Sulentic (DJ)
  • Nensi Atanasov (Leerkracht)
  • Ivan Horvat (Muziek Journalist)
  • Zeljko a.k.a. ‘Jacques Houdek’ (zanger)
  • Magdalena Kovac (Kids jury)

Cyprus
  • Dora Constantinou (Muziekleerkracht)
  • Demetris Mouxtaroudis (Componist)
  • Aggelos Aygousti (zanger)
  • Antonis Tofias (Radio DJ)
  • Chara Prokopiou (Leerkracht)
  • Elli Prokopiou (Kids jury)

Georgiƫ
  • Chabuki Amiranashvili (Componist)
  • Archil Nijardze (TV producent)
  • Sopio Gelovani (Zanger)
  • Mariam Ebralidze (Zanger)
  • Lasha Kapanadze (2011-2013 ESC en JESC delegatieleider)
  • Elene Arachashvili (Kids jury)

Zweden
  • Samuel Andersson (TV show assistent)
  • Daniel Rehn (Show & TV script writer)
  • Marie Olofsson (TV show coordinator)
  • Gustav Dahlander (Editor Melodifestivalen & ESC website)
  • Mirja Bokholm (TV producer)
  • Felix Laurent (Kids jury)

OekraĆÆne
  • Olexandr Zlotnyk (Componist)
  • Andrii (Componist)
  • Kateryna Pryshchepa (Zanger)
  • Alla Popova (TV-presentator)
  • Kateryna Komar (Producer)
  • Andrii Boiko (Kids jury)

Sloveniƫ
  • Irena Vrckovnik (Zanger)
  • Ursa Vlasic
  • Anze Langus Petrovic (Musizikant)
  • Eva Cerne (Zanger)
  • Aleks Volasko (Zanger)
  • Zora Kortnik (Kids jury)

Montenegro
  • Boban Novovic (Songwriter)
  • Zoja Djurovic (Componist)
  • Nina Zizic (Zanger)
  • Srdjan Bulatović (Gitaar speler)
  • Snezana Cosovic (Componist)
  • Lorena Jankovic (Kids jury)

Italiƫ

  • Massimiliano Pani (Componist)
  • Dario Salvatori (Componist)
  • Davide Maggio (Blogger)
  • Barbara Mosconi (Journalist)
  • Mariolina Simone (Music expert)
  • Beatrice Coltella (Kids jury)

Armeniƫ
  • Aram Sargsyan (Zanger)
  • Armina Darbinyan (Musicologist)
  • Zaruhi Babayan (Zanger)
  • Alla Levonyan (Zanger)
  • Erik Karapetyan (Zanger)
  • Dalita Avanesyan (Kids jury)

Rusland
  • Oksana Fedorova (TV presentator)
  • Julia Nachalova (Zanger)
  • Yury Entin
  • Margarita Sukhankina (Zanger)
  • Nikita Presniakov (Acteur)
  • Sonia Lapchakova (Kids jury)

Serviƫ
  • Marija Maric Markovic (Muziek pedagoge)
  • Slobodan Markovic (Componist)
  • Dejan Cukic (Componist)
  • Ivona Menzalin (Muziek pedagogue)
  • Jelena Tomasevic Bosiljcic (Performer)
  • Katarina Tosic (Kids jury)

Malta
  • Jolene Micallef (Freelance)
  • Paul Abela (Muzikant)
  • Chrysander Agius (TV presentator)
  • Amber Bondin (Student)
  • Corazon Mizzi (Advocaat)
  • Maxine Pace (Kids jury)

Nederland
  • Rachel Traets (JESC 2011)
  • Kirsten Schneider (Zanger)
  • Guido van Gend (Editor)
  • Monique Smit (Zanger)
  • Tim Douwsma (Zanger)
  • Kim Regasa (Kids jury)
Bron: EBU

Share

Geef een antwoord

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.