Februari 2018.

-01- Cipru Bekendmaking kandidaat Cyprus (verslag)
-03- Ungaria 20:30 Derde voorronde A Dal 2018. (verslag)
-03- Letonia 20:25 Eerste voorronde Supernova 2018. (verslag)
-03- Lituania 20:00 Vierde voorronde Eurovizija 2018. (verslag)
-03- Malta 21:00 Finale MESC 2018. (verslag)
-03- Suedia 20:00 Eerste voorronde Melodifestivalen. (verslag)
-04- RomĆ¢nia 20:00 Derde voorronde Selecția Națională. (verslag)
-04- Elveția 20:05 Finale Die Entscheidungsshow. (verslag)
-05- Italia Presentatie SanRemo. (verslag)
-07- Regatul Unit Finale Eurovision You Decide. (verslag)
-08- Polonia Kandidaten Poolse voorronde bekend (verslag)
-09- Finlanda 23:00 Eerste nummer Saara Aalto (verslag)
-09- San Marino 20:00 Eerste show 1in360. (verslag)
-10- Danemarca 20:00 Finale Melodi Grand Prix 2018. (verslag)
-10- Estonia 20:35 Eerste halve finale Eesti Laul 2018. (verslag)
-10- Letonia 20:25 Tweede voorronde Supernova 2018. (verslag)
-10- Lituania 20:00 Tweede ronde (1) Eurovizija 2018. (verslag)
-10- Ungaria 20:30 Eerste halve finale A Dal 2018. (verslag)
-10- Islanda 20:45 Eerste halve finale Sƶngvakeppnin. (verslag)
-10- Italia 20:30 Finale SanRemo. (verslag)
-10- Ucraina 18:00 Eerste halve finale Vidbir 2018. (verslag)
-10- Suedia 20:00 Tweede voorronde Melodifestivalen. (verslag)
-11- Israel 20:00 Halve finale The Next Star (verslag)
-11- RomĆ¢nia 20:05 Vierde voorronde Selecția Națională. (verslag)
-13- Croația Bekendmaking Kroatische kandidaat (verslag)
-13- Republica Macedonia Bekendmaking Macedonische kandidaat (verslag)
-13- Israel 20:00 Finale The Next Star (verslag)
-16- Finlanda 23:00 Tweede nummer Saara Aalto (verslag)
-16- Grecia Bekendmaking Griekse kandidaat (verslag)
-16- San Marino 20:00 Tweede show 1in360. (verslag)
-16- Belarus 20:15 Finale in Wit-Rusland. (verslag)
-17- Estonia 20:35 Tweede halve finale Eesti Laul 2018. (verslag)
-17- Ungaria 20:30 Tweede halve finale A Dal 2018. (verslag)
-17- Islanda 20:45 Tweede halve finale Sƶngvakeppnin. (verslag)
-17- Letonia 20:25 Derde voorronde Supernova 2018. (verslag)
-17- Lituania 20:00 Tweede ronde (2) Eurovizija 2018. (verslag)
-17- Muntenegru 20:00 Finale Montevizija 2018. (verslag)
-17- Slovenia 20:00 Halve finale EMA 2018. (verslag)
-17- Ucraina 18:00 Tweede halve finale Vidbir 2018. (verslag)
-17- Suedia 20:00 Derde voorronde Melodifestivalen. (verslag)
-18- Portugalia 22:15 Eerste halve finale Festival da CanĆ§Ć£o 2018. (verslag)
-18- RomĆ¢nia 20:00 Vijfde voorronde Selecția Națională. (verslag)
-19- Armenia 19:15 Eerste halve finale Depi Evratesil 2018 (verslag)
-20- Serbia 21:00 Finale Beovizija 2018 (verslag)
-22- Armenia 19:15 Tweede halve finale Depi Evratesil 2018 (verslag)
-22- Germania 20:15 Finale Unser Lied fĆ¼r Lissabon. (verslag)
-23- 17:00 Derde nummer Saara Aalto (verslag)
-24- Ungaria 20:30 Finale A Dal 2018. (verslag)
-24- Letonia 20:25 Finale Supernova 2018. (verslag)
-24- Lituania 20:00 Eerste halve finale Eurovizija 2018. (verslag)
-24- Republica Moldova 18:40 Finale O melodie pentru Europa. (verslag)
-24- Slovenia 20:00 Finale EMA 2018. (verslag)
-24- Ucraina 18:00 Finale Vidbir 2018. (verslag)
-24- Suedia 20:00 Vierde voorronde Melodifestivalen. (verslag)
-25- Portugalia 22:15 Tweede halve finale Festival da CanĆ§Ć£o 2018. (verslag)
-25- Armenia 19:15 Finale Depi Evratesil 2018 (verslag)
-25- RomĆ¢nia 20:00 Finale SelecÅ£ia NaÅ£ională. (verslag)

Share

Geef een antwoord

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.