Albanië: 30 namen voor Festivali i Kenges bekend. [UPDATE]

De Albanese omroep RTSH heeft deze morgen de deelnemerslijst voor het komende Festivali i Kenges voorgesteld. Dertig namen nemen deel en twee van de dertig hebben al eurovisie-ervaring namelijk Luiz Ejlli (ESC Albanië 2006) en Adrian Lulgjuraj (ESC Albanië 2013). De halve finales worden op vrijdag 25 december en zaterdag 26 december gehouden met telkens vijftien kandidaten. Op zondag 27 december is er de finale. Er zullen dus twee halve finales gehouden worden met telkens vijftien kandidaten. Enkel een jury mag beslissen wie de winnaar wordt van Festivali i Kenges en zo Albanië mag vertegenwoordigen op het 61ste Eurovisiesongfestival in Stockholm, Zweden. 

De 30 deelnemers aan Festivali i Kenges.
 • Adrian Lulgjuraj – Jeto Dhe Ëndërro
 • Andi Tankku – Dielli Vazhdon Te Me Ngroh
 • Aslajdon Zaimaj – Merrmë Qe Sot
 • Besa Krasniqi – Liroje Zemrën
 • Dilan Reka – Buzëqesh
 • Edea Demaliaj – Era
 • Egert Pano – Mosik
 • Egzon Pireci – Triumf
 • Eneida Tarifa – Përralle
 • Entela Zhula & Niku – Muza
 • Enxhi Nusafi – Infinit
 • Erga Halilaj – Monolog
 • Evans Rama – Flake
 • Flaka Krelani – S’je Per Mua
 • Florent Abrashi – Te Ndjek Çdo Hap
 • Genc Tukici – Sa Te Dashuroj
 • Jozefina Simoni – Një Det Me Ty
 • Klajdi Musabelliu – Ndodh Edhe Kështu
 • Klodian Kaçani & Rezarta Smaja – Dashurine Perjetesi
 • Kozma Dushi – Një Kafe
 • Kristi Popa – Ajo Çfar Ndjej
 • Lindi Islami – Për Një Mrekulli
 • Luiz Ejlli – Pa Mbarim
 • Nilsa Hysi – Asaj
 • Renis Gjoka – Ato Qe S’ti Them Dot
 • Revolt Klan – Dashurinë S’e Gjejmë Dot
 • Sigi Bastri – Engjëll I Lire
 • Simbol – Artiste
 • Teuta Kurti – Ne Sytë E Mi
 • Voltan Prudeni – Dëgjoje Këngën O Atie

Geef een reactie

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.