Nieuw format voor bekendmaking finalisten.

Nieuw format voor bekendmaking finalisten.

Er is een grote verandering opkomst als het gaat over de bekendmaking van de tien finalisten tijdens de halve finales. De producenten Reto Peritz en Mortiz Stadler bevestigen dit in een podcast.

Hoe de aankondiging er exact zal uit zien, is op dit moment nog niet bekend. Tijdens de eerste generale repetitie zal dit nieuwe format getest worden. Deze generale repetitie vindt komende maandag plaats. In een interview met The Euro Trip Podcast bevestigden ze dat “het er op dit moment fantastisch uitziet, we kunnen het.” Volgens Reto Peritz brengt de aankondiging “meer emoties en meer spanning in de show”.

In 2023 wou het team van Liverpool ook de aankondiging van de tien finalisten veranderen. Toen werden alle artiesten op het podium geroepen en als ware X-Factor/The Voice stijl werden zo de finalisten aangekondigd. Dit bleek niet zo’n goed idee want tegen de tweede generale repetitie werd het idee al afgevoerd.

Hoewel ze geen expliciete details kunnen geven over de exacte verandering, zijn de uitvoerend producenten er duidelijk over: “Het ziet er erg goed uit.” Hij was ook duidelijk in zijn toon dat deze geplande verandering niet vergelijkbaar zal zijn met wat er in Liverpool is uitgeprobeerd.

Afwachten dus tot maandag! In onze liveblog zal je als eerste kunnen ontdekken hoe de vernieuwing eruit zal zien.

Geef een reactie

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.