🇫🇷 Magali Ripoll is de Franse spokesperson.

🇫🇷 Magali Ripoll is de Franse spokesperson.

Muzikante, presentatrice en actrice Magali Ripoll zal de uitslag van de Franse jury bekendmaken in de finale van de 70e editie van het Eurovisiesongfestival.

De punten van de Franse jury voor het Songfestival 2026 zullen worden bekendgemaakt door Magali Ripoll. Magali Ripoll is vooral bekend als muzikante en zangeres, en als vaste artiest in het programma N’oubliez pas les paroles . Ze heeft ook talloze televisieoptredens gehad. Recentelijk was ze te gast in verschillende programma’s van France Télévision, waaronder La Meilleure Chorale de France en Intervilles. En komende zaterdag dus in de finale van het Eurovisiesongfestival.

De tot nu toe aangekondigde woordvoerders voor het Eurovisiesongfestival 2026 zijn:

Frankrijk is lid van de BIG4 en mag daarom rechtstreeks aantreden in de grote finale van het Eurovisiesongfestival. Dit jaar stuurt het land Monroe naar Wenen met Regarde!. Wil je meer weten over de Franse inzending? Neem dan zeker eens een kijkje in onze reeks The Road to Vienna.

Frankrijk op het Eurovisiesongfestival.

Frankrijk was één van de zeven landen die zijn debuut maakte op het allereerste Eurovisiesongfestival in 1956. Enkel in 1974 en 1982 was het land er niet bij. In totaal kon het land vijfmaal het songfestival winnen met de laatste overwinning in 1977. Meer weten over de geschiedenis van Frankrijk? Neem dan zeker een kijkje op de geschiedenispagina van het land.

📷 France télévision

Geef een reactie

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.