Laden Evenementen

« Alle Evenementen

 • Dit evenement is voorbij.

🇦🇱 Festivali i Këngës Night 1

19 december 2022 @ 21:00 - 23:15

 1. Enxhi Nasufi – Burrë
 2. Erma Mici – Kozmosi i dashurisë
 3. Fabian Basha – Një gotë
 4. Anduel Kovaçi – Malli
 5. Fifi – Evita
 6. Urban Band – Në çdo hap
 7. 2 Farm – Atomike
 8. Sara Kapo – Para teje
 9. Rezarta Smaja – N’Eden
 10. Albina dhe familja Kelmendi – Duje
 11. Serxhio Hajdini – Vështirë
 12. Luna Causholli – Jetën ta fal
 13. Rovena Dilo – Motit

Gegevens

Datum:
19 december 2022
Tijd:
21:00 - 23:15
Evenement Tags:
,

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.